World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Toti membrii stafului uitati-va aici!

4 participanți

In jos

Toti membrii stafului uitati-va aici! Empty Toti membrii stafului uitati-va aici!

Mesaj Scris de A.Levine Vin Sept 14, 2012 7:19 am

Atentie! De acum am un nou sistem pentru urmatoarele persoane : Ghioala Andrada,Arculetz,HinnTs,Laur si Ptr mine (Evident) Toti membrii stafului uitati-va aici! 620075082

V-am ales doar pe voi deoarece voi sunteti cei mai activi si cei in care am cea mai mare incredere
Deci,fiecare dintre noi va avea grija doar de o singura categorie! Toti membrii stafului uitati-va aici! 56146031
Ce presupune asta? hihi
Sa fiu mai inteles noi vom face urmatoarele lucruri! MeGaSmile

Ghiaoala Andrada se va ocupa de sectiunea ->>> IT (Cand vei vedea acest mesaj te rog conteacteaza-ma pe yahoo sa iti dau niste siteuri)
Laur se va ocupa de sectiunea ->>Counter Strike(Tot ce prevede aceasta sectiune:Resurse,Tutoriale....)
Arculetz se va ocupa de sectiunea -->>Metin2-->>Tutoriale (Draga Arculetz,tu vei posta doar tutoriale si rezolvarea la probl des intanlite)
HinnTs se va ocupa de sectiunea --->>Metin2-->>Servere (Tu vei posta doar servere de Metin2 pe Hamachi si Ip,de preferat pe Ip)
B.Nicu se va ocupa de sectiunea -->>Sa:Mp
Arculetz si HinnTs puteti avea ca sursa 4Met**

Sper sa nu ma fac gresit inteles Toti membrii stafului uitati-va aici! 372249657
Voi nu sunteti obligati sa postati numai si numai la aceste categorii! Toti membrii stafului uitati-va aici! 1213250662
Voi puteti posta unde vreti Toti membrii stafului uitati-va aici! 620075082 Doar ca acestea sunt categoriile pe care ar trebuii sa va axati Hug
Va multumesc frumos pentru intelegere! :thanks:
Daca aveti obiectii/nelamuriri puteti lasa reply mai jos
Daca ati citi acest mesaj sunteti rugati sa lasati reply deoarece vreau sa sterg acea sursa Hug


A.Levine
A.Levine
Administrator
Administrator

Posts : 940
Reputation : 0
Join date : 19/10/2010
Age : 25
Location : Hunedoara

https://world-of-metin.catsboard.com

Sus In jos

Toti membrii stafului uitati-va aici! Empty Re: Toti membrii stafului uitati-va aici!

Mesaj Scris de Ghioala Andrada Vin Sept 14, 2012 8:44 am

Eu am inteles cu ce ma voi ocupa MeGaSmile .
Ghioala Andrada
Ghioala Andrada
Global Mod
Global Mod

Posts : 730
Reputation : 5
Join date : 19/01/2012
Age : 26
Location : Hunedoara

Sus In jos

Toti membrii stafului uitati-va aici! Empty multumes

Mesaj Scris de hinnTs Vin Sept 14, 2012 8:52 am

Multumesc pentru sectiune ma si apuc de treaba
:thanks:
hinnTs
hinnTs
Moderator
Moderator

Posts : 200
Reputation : 0
Join date : 13/09/2012
Location : iasi romania

Sus In jos

Toti membrii stafului uitati-va aici! Empty Re: Toti membrii stafului uitati-va aici!

Mesaj Scris de arCuleTz* Vin Sept 14, 2012 10:02 am

si eu am inteles :thanks:
arCuleTz*
arCuleTz*
Global Mod
Global Mod

Posts : 55
Reputation : 0
Join date : 13/09/2012

Sus In jos

Toti membrii stafului uitati-va aici! Empty Re: Toti membrii stafului uitati-va aici!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum