World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK!

2 participanți

In jos

RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK! Empty RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK!

Mesaj Scris de Ghioala Andrada Lun Sept 10, 2012 3:02 am

Toata lumea isi pune intrebarea - insa nimeni pana acum nu a stiut sa raspunda la ea.
Sigur ti-ai pus intrebarea "Cum aflu cine imi vizualizează profilul pe Facebook?" Am aflat si noi raspsunsul de la programatorul Keith Adams, angajat al Facebook. MeGaSmile
Keith a raspuns unei serii de intrebari ale utilizatorilor platformei de socializare Quora.
Prin urmare - prietenii care apar pe pagina ta de profil de pe Facebook nu sunt listati in acel loc pe baza frecventei cu care iti viziteaza profilul.
Cu toata asta, cu totii am observat ca in bara de cautare - Facebook ii prezinta pe prietenii cu care interactionam cel mai des.
Vestea buna este ca poti sa te uiti cat de des vrei pe profilul tipei care iti place. Nu o sa isi dea seama de asta RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK! 2752390508
Keith Adams a declarat ca este imposibil ca cineva sa afle cine iti urmareste cel mai des profilul de Facebook.
Cu toate ca sistemul retelei inregistreaza orice informatie - aceste date raman intr-o baza interna si nimeni nu le poate accesa. Nici macar aplicatiile care sustin ca pot sa afla cine sunt cei care iti vizualizeaza cel mai des profilul de Facebook.
Ghioala Andrada
Ghioala Andrada
Global Mod
Global Mod

Posts : 730
Reputation : 5
Join date : 19/01/2012
Age : 26
Location : Hunedoara

Sus In jos

RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK! Empty Re: RASPUNSUL la cea mai DES intalnita INTREBARE legata de FACEBOOK!

Mesaj Scris de A.Levine Lun Sept 10, 2012 4:09 am

Super MeGaSmile
A.Levine
A.Levine
Administrator
Administrator

Posts : 940
Reputation : 0
Join date : 19/10/2010
Age : 25
Location : Hunedoara

https://world-of-metin.catsboard.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum