World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MTF Romania Private Server - Sustine Performanta

In jos

 MTF Romania Private Server - Sustine Performanta Empty MTF Romania Private Server - Sustine Performanta

Mesaj Scris de Stefi Vin Ian 20, 2012 6:03 pm

Nume Server: Metin2Factory.eu

Server Status: Online
MC / IP: Nu are

Rate:
Experienta: 150%
Yang: 200%
Obiecte: 150%


Dovada ca bonusurile sunt in joc !

Fierar: Variaza
Timp Online : 24/7 (Dedicate) + webhost pentru pagina

Buguri Rezolvate: Absolut Toate
Regat recomandat: Absolut Toate

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Video: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Poze: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Descriere: Firma Factory Network a fost infiintata in 2007 de catre Chirita Tudor si preluata de catre Albert Cicileuz, pe data de 01.06.2011 a fost lansat zvonul cum ar fi ca se va deschide serverul Metin2Factory.eu asa a si fost la cateva zile mai tarziu acest server a fost deschis in mod beta. Dar acum serverul este official deschis ! Existam de 6 luni
Metin2Factory este un server pvm foarte bine lucrat cu o durata de viata foarte lunga ! si cu un sistem de securitate foarte bun. va voi mai arata o poza facuta la data deschiderii cand s-a realizat un eveniment OX.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2. Dropul la obiecte este foarte bun
3. Rate de upgrade incepe de la 100% si se opreste la 30% +1+2+3 100% +4 80% +5 70% +6 60% +7 50% +8 40% +9 20%
4. Grota Exilului Functionabila,Troll Land, se lucreaza la finalizarea Catacombelor!
5. Rata de exp este foarte buna ,se poate face level foarte bine
6. Buguri s-au errori nu sunt prezente in joc.

Va multumesc !

V-as fi recunoscator daca ati putea sa lasati un coment si un multumesc , va voi raspunde si eu la randul meu cu un multumesc !
Stefi
Stefi
Global Mod
Global Mod

Posts : 932
Reputation : 0
Join date : 22/10/2010
Age : 26
Location : Hunedoara

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum