World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Counter-Strike 1.6[FURIEN]

In jos

Server Counter-Strike 1.6[FURIEN] Empty Server Counter-Strike 1.6[FURIEN]

Mesaj Scris de Adryan_Th3_ Vin Sept 27, 2013 7:15 am

Salutare comunitate!
Azi o sa va prezint un server de Counter-Strike 1.6 mod FURIEN.

Modul serverului: FURIEN

Timp ONline: Non-Stop [24/24]

Nume server: furien2.lunetistii.ro

Descriere: Serverul este ff. frumos,nu este serverul pe care il stiti voi,anume furien.lunetistii.ro , acesta este alt server,dar mult mai frumos!Multi dintre voi va intrebati (probabil) cum se fac creditele!Pai creditele se fac in felul urmator: daca stai 5 minute pe server,primesti 15 credite!DAR adminul mai da si in prostie credite!O data cand am fost pe el adminul ne-a dat cate 900 credite!
Serverul este foarte frumos,merita jucat![Ca sa jucati pe el faceti in felul urmator! Intrati in C.S.-ul vostru,apasati pe "Find Servers" din meniu,in fereastra care se deschide,apasati pe "Favorite" ,apoi apasati pe "Add Server" si acolo bagam serverul: furien2.lunetistii.ro !Metoda 2: intram in C.S. , intram in consola (pt. cei care nu stiu,apasati pe ` (butonul din stanga butonului 1 ) si scriem in felul urmator: connect furien2.lunetistii.ro ](Tutorialul din [ ] a fost facut pt. cei care nu stiu,POATE ca sunt care nu stiu si sa nu intrebe "Cum ma conectez?")
Adryan_Th3_
Adryan_Th3_
Helper
Helper

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 26/09/2013
Age : 25
Location : Sancel

https://world-of-metin.catsboard.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum