World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antharos -Evolved World ! 6 CH ! Metin2 and more

In jos

Antharos -Evolved World ! 6 CH ! Metin2 and more Empty Antharos -Evolved World ! 6 CH ! Metin2 and more

Mesaj Scris de arCuleTz* Mar Sept 18, 2012 10:21 am

Salut , desi am avut o inactivitate cam mare pe acest forum , am reinviat putin contul
Mai jos am sa va prezint , cel mai complex Proiect construit vreodata ca Metin2 , dar si ca gaming !
Prezentarea mea este una mai lunga si mi-a luat ceva sa o fac , deci tratati-o ca a tare , si cititi doar ce va intereseaza
Eu va recomand sa cititi totul de la capat , deoarece contine informatii despre cel mai complex server la ora actuala

Inainte de a CITI !! : SERVER ONLINE ASTAZI , ORA 22:00 , Ora Fixa si care nu va depasi un minut , dar poate sa fie si mai repede , gen 21:30 , Nu promit nimic

1 Informatii Generale , ca la orice server
2.Informatii Suplimentare
3.Poze din server
4.Echipa serverului,STAFF
5.Incheiere

1. Informatii Generale despre Server

-Nume Server: Antharos Metin2
-Timp Online: 24/24 Host Germany !
-MC&Client: Client personalizat cu autopatcher si crypt de inalta calitate

-Regat recomandat : Toate
-Mod de Joc: PvM-PvP Medium
-Level Maxim: 250

-Rate:
-Experienta: 350% ( 500% weekend )
-Drop: 350% (500% weekend )
-x10Drop: 350% ( 500% weekend )
-Yang: 350% ( 500% weekend )
-Fierar: 100% Nu cere Iteme
-Fierar Legendar( Tyrax): 100% cere iteme de upgrade

-Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-Forum: Il gasiti pe site !

Cam atat din Informatiile generale

2. Informatii Suplimentare

-Level Maxim: 250
-Server / Client 100% in Engleza accesibil tuturor jucatorilor din intreaga lume !
-Server 100% Curat , fara Bug-uri , testat , gandit si bine pus la punct de o echipa de scripteri profesionisti si bazati pe ceea ce fac
-Conexiune criptata de grad inalt pentru protectia datelor cu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ( http secure )
-Datorita acestei conexiuni , datele voastre sunt in siguranta ( cont , parola ) . mai exact , evita spargerea conturilor !
-Noi Mobi , Arme , Armuri , Accesorii , Iteme Upgrade ! Care va las sa le descoperiti singuri
-Sistem de Mount-uri noi , Versiune Beta la shop , versiune Full in curand !
-Client cu autopatcher securizat anti hack 100%
-Bonus Swticher , Damage / Combo hack , nu functioneaza , inclusiv celelalte tipuri de hack !!!
-Vrei sa dai war in arena? Nicio problema , arena pentru war este disponibila ca pe official 100% no BUG !
-Mape de Crescut :
Aici aveti mapele , nu am sa va spun si numele lor , doar level-ul !
-Level 90-110
-Level 110-130
-Level 130-150
-Level 150-175
-Level 175-200
-Level 200-225
-Level 225-250
Aceste mape contine fiecare cate o grupa de mobi , dar si cate 1 boss respawnat la fiecare 90 de minute !
TOATE MAPELE Sunt testate si nu au niciun bug inclusiv la drop !
- SISTEM DE PROTECTIE pentru mape !
- Ce face acest sistem ? Simplu ... Sa luam un exemplu : Mapa level 90-110
Daca un jucator are level mai mic de 90 , si va reusi sa intre in mapa respectiva prin scroll , teleporter ascuns sau alt intermediu , automat va fi teleportat cum va calca in mapa ... DAR NU DOAR ATAT !!!
Daca un jucator , depaseste nivelul mapei , adica 110 , din nou va fi scos AFARA cum va pune piciorul in Mapa
Motivul instalariia cestui Sistem:
- Nu vor mai fi conflicte de genu: GM X are 250 si e in mapa de 110 si ne bate !
-La SHOP Gasiti INEL ANTI XP cu care veti putea farma la orice nivel
-Licori cu HP Mai mare inclusiv Autopotiunile de pe official cu effect-ul original
-New Effect Level UP
-New NPC in map 1
-La shopu de arme gasiti arme de level 30 si 65 ( din cele de 65 , ies armele pana la 250 )
-La shopu de armuri gasiti totul pana la level 70 !
-La shopu de accesorii gasiti totul pana la level 59 !

-Tot la shop Gasiti noul sistem de Pet-uri ! ( 8 pet-uri + piatra cu care puteti schimba numele animalutului , care in acelasi timp va ofera putin atack/aparare in timp ce cresteti ( doar daca aveti chemat animalutul )
-The Devil's Catacomb implementat , dar din pacate este in teste , si nu este disponibila jucatorilor deoarece se lucreaza la un nou quest mai avansat decat cel de pe official !
-Nu va faceti griji in legatura cu conturile ! Deoarece sunt in siguranta si serverul este monitorizat 24/24 , deci nu vor fi probleme de flood-uri sau hackeri !
-Contact: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
-Itemshop foarte mic , donatia maxima este de 10 euro ! si Nu SUNT MAI MULT DE 2 ARME SAU 2 ARMURI !
Puteti dona prin paypal/sms/bancar/card , etc !
- Nu sunt BUG-uri de DAMAGE deoarece bonusurile sunt
-6k PV Maxim
-12 str int con dex
- 15hh/critica/patrunzatoare
- 15 rezistente ( magie sabie etc )
Alte bonusuri nu va mai prezint , le descoperiti singuri
-Bonusurile de pe arme si armuri sunt testate si nu vor exista CONFLICTE DE GENU
- Sa vina unu de 250 din alt regat , si sa rupa tot regatu respectiv si nimeni sa nu-i poata faca nimic ! deoarece nu este corect si pe mine unu , ma cam face sa ma las de server cand vad chestii de genu
- Alte informatii nu va mai dau , dar va spun , am omis foarte multe !

3. Poze din SERVER !

- Revin cu Edit !

4. Echipa Serverului ( STAFF )
-[GF]SLi
-[GA]oOopS
-[SGA]Smiley
-[GM]SwX
Putin despre regulile echipei:
La iteme/level si comanda /set nu are acces decat [GA] si [GF] ,
Staff foarte de treaba si capabil care va sta la dispozitie , si care folosesc limba romana dar si engleza , CORECT !

5. Incheiere , si Observatii
Pnetru incheiere , va rog sa cititi cu atentie !
- Tin sa va anunt ca nu sunt owner-ul acestui serveru , doar l-am postat
- Eu ma ocup de Forum , Serverul de Counter-strike dar si de SAMP al comunitatii , pe Metin sunt doar un Player !
- Pe mine ma puteti gasi pe CS si SAMP sub numele FanTa ! dar si pe Metin
- Nu vreau sa aud comentarii de genu , Server Praff , Primu dai GM , etc ...
- NU SE CAUTA STAFF
- REPET: Data de deschidere : astazi ora 22:00
-Pentru Serverele de CS si SAMP , contactati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si va va raspunde cineva din staff ,
-Folositi doar Limba Romana si Limba Engleza pe chat
-Injuraturile si limbajul Vulgar se pedepsesc Drastic pe Server ! Deoarece pana la urma , suntem civilizati sau suntem in jungla?
- SERVERUL ESTE IN FAZA 1.0 , si de ce spun asta ?
Spun pentru ca vor urma update-uri MARI la server , de aceea este si autopatcher-ul... Dar daca vor urma update-uri , asta nu inseaamna ca va veti pierde conturile , Conturile vor RAMANE CU SIGURANTA orice s-ar intampla !
- Este un server extrem de bine pus la punct , si aveti garantia ca nu va disparea peste noapte , nu va exista mentenanta mai mult de 1-2 h pe saptamana , si nu vor fi probleme de LAG/DECONECTARI si alte chestii
- Pana la Popularea Serverului , Vor fi deschis doar 3 CH din 6

Mult NOROC , Si un thanks daca v-a placut descrierea nu strica
arCuleTz*
arCuleTz*
Global Mod
Global Mod

Posts : 55
Reputation : 0
Join date : 13/09/2012

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum