World of MetinsXS


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

World of MetinsXS
World of MetinsXS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova

2 participanți

In jos

Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova Empty Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova

Mesaj Scris de A.Levine Vin Ian 20, 2012 9:14 am

Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova Ana-maria-prodan-alexandru-hojda
Ana Maria Prodan a fost audiată, vineri, aproximativ două ore, în calitate de martor, ca impresar al jucătorului Ovidiu Dănănae, de procurorii anticorupţie în dosarul excluderii Universitatea Craiova, informează postul Sport.ro.
"Am fost chemată în calitate de martor, ca manager al jucătorului Dănănae. Nu ştiu pe cine ar mai putea să mai cheme, pentru că Mititelu a chemat pe toată lumea la DNA. Cred că am fost ultima pe care n-o chemase. Toată lumea s-a obişnuit cu golăniile pe care le face. Am stat de vorbă, am adus hârtiile doveditoare. Sunt multe lucruri care nu ţin de un manager, care ţin de federaţie şi de cluburile care achiziţionează jucători. Nu e niciunfel de problemă", a spus Prodan, care a fost întrebată de procurori despre transferul fostului fotbalist al Universităţii Craiova Dănănae la Tom Tomsk după ce jucătorul a fost declarat liber de contract de FRF.

Prodan l-a numit pe Mititelu "sifon" şi a precizat că şi fotbalistul stelist Ovidiu Dănănae va fi audiat de DNA: "Dănănae mi-a spus că trebuie să meargă la DNA, dar nu ştie de ce e convocat. I-am explicat de ce am fost chemată eu".
A.Levine
A.Levine
Administrator
Administrator

Posts : 940
Reputation : 0
Join date : 19/10/2010
Age : 25
Location : Hunedoara

https://world-of-metin.catsboard.com

Sus In jos

Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova Empty Re: Ana Maria Prodan, audiată la DNA în dosarul excluderii Universităţii Craiova

Mesaj Scris de Stefi Sam Ian 21, 2012 6:35 pm

Doamne ce par are asta parca is pene de curca!:))
Stefi
Stefi
Global Mod
Global Mod

Posts : 932
Reputation : 0
Join date : 22/10/2010
Age : 26
Location : Hunedoara

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum